Wizyta studentów w firmie Solaris

W środowy poranek 29 listopada grupa studentów wydziału SiMR udała się do Bolechowa pod Poznaniem, by odwiedzić fabrykę firmy Solaris Bus & Couch. Na miejscu studenci poznali zasady funkcjonowania firmy, rynku autobusów w Polsce i na świecie, a także otrzymali wiele wyczerpujących odpowiedzi na ich pytania dotyczące technicznych aspektów produkcji i funkcjonowania pojazdów.

Godziny dziekańskie w dniu 19 XII 2017 r.

W związku z wigilijnym spotkaniem studentów wydziału SiMR, we wtorek, 19 grudnia 2017 r., w godz. 13:00 do 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

Wydziałowa Rada Samorządu zaprasza na spotkanie wigilijne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 19 grudnia 2017 w godzinach 13:00-15:00 w sali 1.10.

Student naszego wydziału woluntariuszem w Kenii

Stefan Pytel, wolontariusz Fundacji Harambee Polska oraz student wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej, od ponad dwóch lat wraz z rodziną pomaga mieszkańcom Afryki. W 2017 roku brał udział między innymi w remontowaniu budynków w Kenii.

Dni Dawcy Szpiku na wydziale SiMR

W dniach 5-6 grudnia br. (wtorek i środa) w godzinach 9-16, w ramach organizowanych na Politechnice Warszawskiej Dni Dawcy Szpiku będzie można zarejestrować się na wydziale SiMR jako potencjalny dawca szpiku.

Legia Akademicka zaprasza studentów

Powstała Legia Akademicka – pilotażowy program ochotniczego szkolenia dla studentów, do którego przystąpiła również nasza uczelnia. Do udziału w nim może dobrowolnie zgłosić się każdy student Politechniki Warszawskiej, bez względu na kierunek studiów.

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów Wydziału na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 i przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.

Spotkanie z firmą MotoKariera

W dniu 29 listopada (środa) 2017 r. o godz. 16:15 w sali multimedialnej w ramach zajęć „Przedsiębiorczość innowacyjna” odbędzie się otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie z firmą MotoKariera, zajmującą  się budowaniem karier w branży motoryzacyjnej.

Seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0

29 listopada 2017 r. o godz. 16:15 w Małej Auli w Gmachu Głównym zaplanowane jest seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0. Podczas spotkania referaty wygłoszą: prof. Zbigniew Marciniak, Wiceprzewodniczący RGNiSW, Członek Komisji ds. Strategicznych Problemów Szkolnictwa Wyższego KRASP oraz prof. Wojciech Wawrzyński, Prorektor ds. Ogólnych PW.

Sondaż studencki #powiedzPW – sklep internetowy PW

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w pierwszym sondażu #powiedzPW, który dotyczy sklepu internetowego PW. Dzięki niemu w szybki sposób poznamy opinie na tematy związane z organizacją sklepu oraz jego rozwojem.