Godziny dziekańskie w dniu 19 XII 2019 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, w czwartek, 19 grudnia 2019 r., w godz. 12:00 – 13:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie zajęć (wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów).

CXIV koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Zapraszamy we wtorek, 17 grudnia br., o godzinie 19:00 na CXIV koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli, zatytułowany „W hołdzie Stanisławowi Moniuszce w 200-lecie urodzin”.

International Festival of Warsaw w obiektach Politechniki Warszawskiej

W najbliższą sobotę i niedzielę w centralnych obiektach Politechniki Warszawskiej zapanuje magiczny klimat zimowej edycji International Festival of Warsaw.  Uczestnicy będą mogli zakosztować świątecznego klimatu oraz licznych atrakcji naukowych i kulturalnych, zaplanowanych dla młodszych i starszych.

Budżet partycypacyjny Politechniki Warszawskiej – II edycja

Ruszyła II edycja akcji „Budżet Partycypacyjny PW”, dającej możliwość współudziału całej naszej społeczności akademickiej w kształtowaniu obiektów PW i ich najbliższego otoczenia. Tegoroczna kwota przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów to 100 tysięcy złotych, a propozycje jej wykorzystania przyjmowane będą do 14 lutego 2020 r.

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który będzie miał miejsce w dniach 3–4 grudnia w godzinach 10-18 na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym. Przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.

Ofiary zbrodni katyńskiej – konferencja naukowa w PW

W dniu 9 grudnia 2019 r. w godz. 10:00-14:00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się interdyscyplinarna konferencja naukowa zatytułowana „Ofiary zbrodni katyńskiej – studenci, absolwenci i wykładowcy Politechniki Warszawskiej”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa czasowa oraz wernisaż fotografii.

Zmarł prof. nzw. dr hab inż. Jerzy Ocioszyński

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2019 roku odszedł od nas w wieku 82 lat prof. nzw. dr hab. inż. Jerzy Ocioszyński, wieloletni pracownik Instytutu Maszyn Roboczych Ciężkich Politechniki Warszawskiej, kierownik Zespołu Naukowo-Dydaktycznego Napędów Elektrycznych i Sterowania.

Motoryzacyjne targi pracy na wydziale SiMR

27 listopada 2019 w godzinach 9:00-16:00 w budynku wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW (gmach Samochodów i Ciągników) przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie odbędą się II Targi Pracy Branży Automotive. Gośćmi na Targach będą firmy związane z przemysłem samochodowym, elektrotechnicznym, wytwórczym i maszynowym. Podczas Targów studenci będą mogli dowiedzieć się jakie praktyki, staże i jakie oferty pracy zawodowej oferują wystawcy.

Godziny dziekańskie w dniu 27 XI 2019 r.

W związku z organizowanymi Targami Pracy, w dniu 27 listopada 2019 r. (środa) od godz. 12:00 do godz. 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych oraz od godziny 14:00 do 16:00 dla wszystkich zajęć na studiach stacjonarnych.

CXIII koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają we wtorek, 26 listopada br. o godzinie 19:00, na CXIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli, zatytułowany „Wokół Stodoły”.