Godziny dziekańskie w dniu 28 III 2018 r.

W związku z przedświątecznym spotkaniem wielkanocnym studentów wydziału SiMR, w dniu 28 marca 2018 r. (środa) w godz. 11:00 do 13:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

Projekt NERW PW na wydziale SiMR

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą informacją dotyczącą zadań realizowanych na wydziale SiMR w ramach projektu pod nazwą „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.

Spotkanie z firmą Volvo Trucks

W najbliższy czwartek, 15 III 2018 r., w godz. 10:15 – 12:00 w ramach wykładu „Układy napędowe” przedstawiciele firmy Volvo Group Trucks Poland przedstawią profil działalności firmy oraz najnowsze rozwiązania techniczne i mechatroniczne stosowane w samochodach ciężarowych Volvo.

Kolejny sondaż studencki #powiedzPW – przedsiębiorczość

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących przedsiębiorczości.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 13-14 marca w auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy, będące okazją do spotkania się z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

ROBOMATICON 2018 – wydarzenie dla miłośników robotyki

W najbliższą sobotę, 3 III 2018 r., w auli Gmachu Głównego miłośnicy robotów mobilnych spotkają się podczas ósmej już edycji turnieju Robomaticon. W programie liczne konkurencje szybkościowe, siłowe, zręcznościowe i techniczne, w których twórcy robotów będą weryfikować swoje rozwiązania.

Absolwenci PW w czołówce krajowej pod względem zarobków

Według przeprowadzonych ogólnopolskich badań, w roku 2017 absolwenci studiów II stopnia na Politechnice Warszawskiej mogli poszczycić się najwyższą przeciętną zarobków spośród osób z tytułem magistra inżyniera, które kształciły się na krajowych uczelniach technicznych.

Spotkanie informacyjne w sprawie programu Erasmus+

20 lutego 2018 roku o godzinie 13:00, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie odbędzie się spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykłady

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało dla doktorantów i studentów naszej uczelni ofertę wykładów prowadzonych w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy

Od 6 do 20 lutego br. trwają zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy – dodatkowe semestralne zajęcia projektowe dla studentów wszystkich wydziałów, realizowane na poziomie centralnym Politechniki Warszawskiej.