Dzień Otwarty w Schneider Electric

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 28 Lutego 2020 r. (piątek) w godz. 11:00-14:35 na Dzień Otwarty w Schneider Electric. Punktem spotkania dla studentów PW będzie recepcja główna biura Schneider Electric przy ul. Konstruktorskiej 12, wejście B, 1 piętro.

Warsztaty Biura Karier PW dla studentów

Biuro Karier PW zaprasza studentów na organizowane w ramach Akceleratora Kariery warsztaty Video interview – co zrobić, by zakończył się sukcesem?, które odbędą się 14 lutego 2020 r. w godz. 14:15-16:45, oraz na warsztaty Negocjacje w biznesie, które odbędą się 20 lutego 2020 r. w godz. 12:15-16:15. Oba wydarzenia będą miały miejsce w siedzibie Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, sala nr 5.02.

Przypominamy o obowiązku korzystania przez studentów z adresów w domenie pw.edu.pl

Przypominamy, że w elektronicznej korespondencji z Uczelnią wszyscy studenci i doktoranci Politechniki Warszawskiej są zobowiązani do korzystania wyłącznie z przyznanych im indywidualnych adresów w domenie PW (@pw.edu.pl).

Zapisy do V edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Od 27 stycznia 2020 r. rozpoczynają się zapisy do V edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 27 I - 28 II 2020 r. Eliminacje (I etap) zostaną przeprowadzone w dniu 19 marca 2020 r. w szkołach, które zgłoszą się do Konkursu.

Noworoczny koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów zapraszają 21 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 na CXV koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”, zatytułowany „Muzyka Świata”.

Spotkanie z przedstawicielem firmy Prima Power

16 stycznia 2020 o godzinie 16:15 w sali multimedialnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy Prima Power, absolwentem naszego wydziału.

Wybór specjalności na III roku studiów niestacjonarnych

20.01.2020 o godz. 7:00 w systemie USOSWeb zostaną uruchomione zapisy na specjalności. Zapisy potrwają do 02.02.2020, do godz. 23:59. Po tym terminie system będzie zablokowany, a studenci, którzy nie dokonają zapisu, zostaną przypisani do specjalności wybranej administracyjnie, bez możliwości odwołania.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

życzy

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W czwartek 9 stycznia 2020 r. zajęcia według planu poniedziałkowego

W dniu 9 I 2020 r. (czwartek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Przedłużony nabór do drugiej edycji Programu Mentoringowego

Do 10 stycznia 2020 r. potrwa nabór do drugiej edycji Programu Mentoringowego, organizowanego przez Biuro Karier PW i skierowanego do studentów minimum 3 roku studiów. W ramach tego programu Mentorzy, będący absolwentami Politechniki Warszawskiej, którzy osiągnęli wysoką pozycję w swojej branży, podzielą się swoim doświadczeniem.